WIA | komplexní telekomunikační řešení

Marketing manager

WIA hledá do teamu energického kolegu nebo kolegyni na pozici

Náplň práce:
  • návrhy a realizace kampaní B2C služeb
  • volba a využívání marketingových strategií a nástrojů s velkým zaměřením na online - PPC, Social network marketing, influence marketing
  • příprava marketingového plánu a realizace marketingových aktivit
  • plánování a efektivní využívání rozpočtu na marketingové aktivity
  • vytvoření strategie marketingu B2B služeb
  • odpovědnost za veřejnou komunikaci (dohled nad PR výstupy)
Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • chuť učit se novým věcem
  • soustředění na výsledek
  • odvahu a vlastní invenci
  • praxe v marketingu výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • výbornou práci s texty v ČJ, aktivní znalost AJ
  • kreativní myšlení a orientaci v mediálním prostoru
  • zájem o oblast telekomunikací a on-line služeb
  • předchozí zkušenosti vítány, nejsou však nutností
  • uvítáme také orientaci v internetových a IT trendech a chuť být stále o krok napřed
Nabízíme:
  • zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí agilně rostoucího, stabilního operátora
  • velkou možnost osobního rozvoje
  • 5 dní zdravotní dovolené nad rámec zákonného rozsahu
  • služební notebook, telefon
... a k tomu bohatou nabídku zaměstnaneckých benefitů:
  • stravenky
  • sdílené elektromobily i pro soukromou potřebu
  • karty pro sport a volný čas (MultiSport, ActivePass)
  • internet pro domácí využití zdarma
  • možnost využití firemního mobilního tarifu i pro členy rodiny
  • spousta ovoce a výborná káva na pracovišti